itiraf okuyacağım

bu sabah itiraf com.daydım

her zamanki gibi çok hoş..............

 

 

 

open-youreyes; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; İl: İstanbul
Evime temizliğe gelen Fatma Hanım tam 1 haftadır Roma´dan aldığım minyatür Collesium´un silerken kırdığını zannettiği surlarını arıyor. Evin her yerini dip köşe temizlesin gerçeği söyleyeceğim.

joliefemme; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; İl: İstanbul
Sen ertesi gün saat 6.30'da kalkmak zorunda ol, sırf sevgili adayın İnternet'te diye yatma, uykulu gözlerle ondan gelecek bir tatlı sözü bekle, peki o ne yapsın? Konuşma sırasında sana ´bacım´ desin. Ufff ben nerde hata yapıyorum.

geranimus; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; İl: İstanbul
Geçen yaz çocuk tiyatrosu festivalinde yaka mikrofonunu açık unutup,organizasyon sorumlusu için menapozlu karı diye böğüren, sonra da sonsuza kadar susan bendim. İtiraf ediyorum.

cumartesiymiş; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul
Sekiz yıl önce platonik aşkımın kız arkadaşının arabasının benzin deposuna şeker doldurup bütün gününü sanayide geçirmesine neden olan bendim. Bunca yıl sonra dönüp arkama baktığımda pişman mıyım? Hayır. Kötüyüm ben kötüyüm.


birdirbirikidiri; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 39; İl: İstanbul
Eşim sigarayı bıraktı, bu yüzden antidepresan kullanıyor, e haliyle içki de içemiyor. Kişiliği tamamen değişti, ceremesini ben çekiyor, sinirimden onun içemediği sigaraları evde bana ayrılmış bir köşecikte paket paket içip dumandan iyice ölüyor, ne zamandır yüzüne bakmadığım tüm içkileri de deviriyorum. Bu gidişle mahkemeye gidip hakime boşanma gerekçesi olarak ´Kocamın içkisi yok, sigarası yok, boşayın bizi´ diyen ilk kadın olacağım. Tırlatmama az kaldı, hancı bir şarap daha getir.


england21; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; İl: Diyarbakır
Sen kalk sevgilinle msn'de görüntülü seks yap, sonra her ikimizin de olduğu görüntüleri gizlice telefonuna kaydet ve günler sonra o görüntüleri unutarak telefonunu sat. Çok ucuza gitti telefonum çoookkkkk!

 

rumuzmumuzyokya; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 34; İl: Muğla
balinagoodyear´e atfen. Ben maçtan anlamam ama bugün cebime uzun süreden beri göremediğim miktarda para girince anladım ki cinsel performasımın düşmesine de, eski sevgilimi unutamama da neden olan paranın yokluğuymuş. Geçici bir süre de olsa yürüyüşüm bile değişti yahu!


arzuhakan; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: Muğla
O bana ´içine boşalmak nasıl bir duygu acaba?´dedi, ben de ona ´çok acır mı acaba?´dedim. Böylece ikinci miyim üçüncü müyüm diye bir derdimiz kalmadı.

 

 

rainy hearted; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; İl: Antalya
Geçenlerde kocamdan 6 ay önce hırsızlar bulup da çalmasın diye sakladığım yüklü miktardaki dövizi bulması için birkaç gün önce yakaladıkları, işinin ehli bir hırsızı bize getirmesini rica ettim. Ne yapayım aylardır kayıp para. Nasıl sakladıysam artık.

 

mutsuzkirpi; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; İl: Ankara
bolingbroken'ın itirafını okuyunca anımsadım. Bizim öğrenciliğimizde korsan kitap olmadığından böyle şeyler başımıza gelmedi ama yüzsüzlük sınır tanımıyor tabii. Kitap fuarına gelen Murathan Mungan´ın kitabını çalıp kendisine imzalatmıştık. Çalıntı kitabın çalınması ile ile macera son buldu ama olay aklıma geldikçe kızarmam son bulamadı.

 

özcankat; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 34; İl: Denizli
Penisinizin boyutları küçükse 1) Bunu her zaman sorun yaparsınız. 2)Arkadaşlar arasında konusu açılırsa hiç sesiniz çıkmaz; bön bön onları dinlersiniz ya da yalan söylemek zorunda kalırsınız. 3) Partnerinizi hiç aldatma şansınız olmaz, utanırsınız. 4) İnternet'te satılan penis büyütme ilaçlarını almak konusunda kararsız kalırsınız. Bir yandan denemek isterken bir yandan da sağlığınızı bozacağını düşünür, korkarsınız. 5) Partnerinizin zevk almadığını düşündüğünüz için psikolojiniz gitgide bozulur, erken boşalmaya başlarsınız. 6) Mayo giymeye cezaret edemezsiniz. 7) Bunun başka çözümü olmadığı için kabullenmek zorunda kalırsınız.

 

sakinfırtına; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: Çanakkale
Kendisinin bir çiçek türü olduğunu düşünen kocam, evlilik yıl dönümü hediyesi olarak sallana sallana kendisini getrimiş. Magmada kocama göre saksı var mı?

 

 

elvedagüzeli; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: Ankara
İlkokulu bitirdiğim yaz, benden 7 yaş büyük biriyle çıkmaya başladım. Evde kıyamet koptu, çocuğa sübyancı muamelesi yapıldı, ama biz gizli gizli 3 sene devam ettik. Zavallım kendisine yöneltilen suçlamaların yanlış olduğunu kanıtlamak için o kadar çaba sarfetmişti ki, elimi tutması için 2 sene geçmişti!


faten; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 20; İl: İstanbul
Kadıköy'desiniz, son vapura yetişmek için hızlı hızlı yürüyorsunuz, bir bakıyorsunuz vapur iskelede ama iskeleden biraz ayrılmış gibi sanki. Koşmaya başlıyorsunuz, son 100 metre, turnikelerin üzerinden atlıyorsunuz, bütün gözlerin üzerinizde olduğundan eminsiniz. Son bir hamle yapıp uzun bir atlayış yapıyorsunuz ve bingo! Vapurdasınız. Yerden kalkıp pantolonunuzu silkeliyorsunuz mağrur bir ifadeyle, işte tam bu sırada bir amca yanaşıp ´´Yiğenim, niye zahmet ettin biz daha yanaşıyorduk´´ derse ne yaparsınız ?


patpapatya; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 38; İl: İstanbul
Beş sene önce boşandığım eski kocam ne maddi ne de manevi olarak çocuklarıma destek olmuyor. Onun ne cins olduğunu izlediğim belgesel programları sayesinde öğrenmiş bulunuyorum. Sevgili itiraf.com ahalisi; benimki öküz değil yaban domuzu soyundanmış. Erkek yaban domuzunun babalık görevi eşiyle çiftleşmesiyle son buluyormuş.

 

KUDUZ PASTÖR; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul
İşim nedeni ile bir süredir Almanya´dayım. Ne teknolojileri, ne kızları, ne düzenli hayatı, ne arabaları hiçbiri sokaklarda rahat rahat gaz çıkarabilmek kadar önemli ve güzel değil. Ohh be! Bu ne rahatlıkmış.

 

rumuzumnerumuzu; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 30; İl: Manisa
Dışarıdan bakan herkes ki buna eski nişanlım da dahil, çok mutlu bir evliliğim olduğunu düşünüyor. Oysa ben çalıştırılıp elinden parası alınan, yarım saat önce hakaret ve fiziksel şiddete maruz kalmış, Türkiye'deki çoğu yalancı kadından biriyim.


 

tamdeliyimdeli; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 34; Ülke: Hollanda
Bugün işe giderken adamın biri bana laf attı. Peki ben ne yaptım? Dönüp adama bir güzel teşekkür ettim. O da bana benim için zevkti diye cevap verdi. Hemen kızmayın sevgili hemcinslerim, siz de takdir edersiniz ki bu yaşta ´çok şekersin´ lafını çok da fazla duymuyoruz. Ne yalan söyleyeyim ilaç gibi geldi.

 

konfetka; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl: Ankara
29.11.2006 tarihinde Boğaziçi Köprüsü'nde KGS makinesine kredi kartı okutmaya çalışan ama olmayınca kameralara “ne yapayım denedim ama olmuyor.” der gibi masumane bakan evet bendim. O bakışın üstüne ceza beklemiyorum açıkçası.

 

kırık_kırık; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: İstanbul
Bir arkadaşlık sitesine üye oldum. Oluşturduğum kısacık profilime bir de şaşı yaptığım gözlerimle çekilmiş ve bence hakikaten çirkin bir fotoğrafımı ekledim. Amacım sadece eğlenmekti -ki hala öyle. Bunu profilime de yazdım. Gel gör ki, sanayicisinden işsizine kadar muhteşem iltifatlarla hala mesajlaşıyoruz. Ne bu şimdi? Kim eğleniyor? Kim yalan söylüyor? Ben mi onlar mı?


yangınkerem; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; İl: İstanbul
Çok zor bir çocukluk geçirdim. Annemle babam ne zaman kavga etse onların iç çamaşırlarını ipe yanyana ya da üst üste asar, okur üfler lütfen barışsınlar diye dua ederdim. Hep de işe yarardı. Bin bir ümitle evlendim. Bu kez de kocamla aramızda kavga ya da münakaşa olmadan çamaşırlarımızı aynı şekilde astım ve dua ettim aramız hiç bozulmasın diye. Hep sevgimi gösterirsem beni, beni anlamak için çaba gösterir diye ümit besledim. Aradan yıllar geçti, kocamla aram gerçekten çok kötü. Çamaşır asarken fark ettim; artık çamaşırları değil yanyana, aynı ip sırasında bile asmıyorum. Neymiş; bir duvarla evliysen belli bir süre sonra hurafeler bile ümidini geri getirmeye yetmiyor; her şeyi oluruna bırakıyor, kendi dünyanda çocuklarınla bir yaşam kuruyomuşsun. Evet, bildiniz. İpteki çamaşırlarımın yanında çocuklarımın çamaşırları var. Aheste aheste sallanarak kuruyolar.

 

KadinlarÇiçektir; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 28; İl: İstanbul
Bana son günlerde imalı imalı gülümseyen sevgili komşularım, o her gece duyduğunuz gacırtıların aşk hayatımla hiçbir ilgisi yok. Biraz göbek yapmışım, yatmadan önce yatağımda mekik çekiyorum, hepsi bu!

 

 

dimetapp; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; Ülke: ABD
Yeni yeni konuşmaya başlayan 18 aylık kızım, eve gelen misafirlere düğün resimlerimizi gösterip babasını ´babba´ diye tanıtırken beni ´meme´ diye çağırıyor. Galiba sütten kesme vakti gerçekten geldi!

 

cileklimaceram; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; Ülke: ABD
Eskiden kocamın çapkınlık yaptığını hissedince sabahlara kadar uyumaz nerde yanlış yaptığımızı düşünür, sevdiğim adam ve evliliğimiz için çıkar yolları arardım. Şimdi ise yine sabahlara kadar uyumayıp nasıl bu adamın çapkınlığını ispat eder de mahkemede delil olarak kullanırım ve çocuğumun velayetini üstüme alırım diye düşünüyorum. Bu adam benim duygularımı körellti. Ruhsuzum ben ruhsuz.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !